Aktuāli > Jaunumi
Kronis Sia ir iegādājies un uzstādījis tehnoloģiskās iekārtas: Vārāmais katls ražošanai, Stāvpaku automātiskais pildītājs un Elekrtiskais dakšu iekrāvējs — Kronis Sia ir iegādājies un uzstādījis tehnoloģiskās iekārtas: Vārāmais katls ražošanai, Stāvpaku automātiskais pildītājs un Elekrtiskais dakšu iekrāvējs

Kronis Sia ir iegādājies un uzstādījis tehnoloģiskās iekārtas: Vārāmais katls ražošanai, Stāvpaku automātiskais pildītājs un Elekrtiskais dakšu iekrāvējs. Sia Kronis ir īstenojis Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma 4.2 apakšaktivitātē «Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē» projektu Nr.22-00-A00402-000038 «Dārzeņu pārstrādes iekārtu iegāde»

Lasīt tālāk >

SIA Kronis ir iegādājusies un uzstādījusi tehnoloģiskās iekārtas: «Pildīšanas iekārta ar apsaiti», «Stāvpaku automātiskās pildīšanas iekārta», «Autoklāvs – sterilizators» — SIA Kronis ir iegādājusies un uzstādījusi tehnoloģiskās iekārtas: «Pildīšanas iekārta ar apsaiti», «Stāvpaku automātiskās pildīšanas iekārta», «Autoklāvs – sterilizators»

SIA Kronis ir Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA)mpasākuma 4.2 «Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē «Dārzeņu pārstrādes iekārtu iegāde» līdzfinansēto projektu Nr.19-00-A00402-000032 ir iegādājusies un uzstādījusi tehnoloģiskās iekārtas: «Pildīšanas iekārta ar apsaiti», «Stāvpaku automātiskās pildīšanas iekārta», «Autoklāvs – sterilizators»

Lasīt tālāk >

PĀRTIKAS PRODUKTU DROŠĪBAS UZLABOŠANAS PASĀKUMI EKSPORTSPĒJAS PALIELINĀŠANAI — PĀRTIKAS PRODUKTU DROŠĪBAS UZLABOŠANAS PASĀKUMI EKSPORTSPĒJAS PALIELINĀŠANAI

SIA Kronis veic pētījumu «Inovatīvu produktu izstrāde mīkstā iepakojumā un to ieviešana ražošanas procesā». Pētījums tiek īstenots projekta Latvijas pārtikas nozares Kompetences centra (LPKC) ietvaros. Latvijas pārtikas nozares Kompetences centrs aptver divus zinātniskos virzienus — «Latvijas ražotāju produktu tirgus palielināšana» un «Ražošanas pievienotās vērtības un konkurētspējas palielināšana»

Lasīt tālāk >

«Inovatīvu produktu izstrāde mīkstā iepakojumā un to ieviešana ražošanas procesā» — «Inovatīvu produktu izstrāde mīkstā iepakojumā un to ieviešana ražošanas procesā»

SIA Kronis veic pētījumu «Inovatīvu produktu izstrāde mīkstā iepakojumā un to ieviešana ražošanas procesā». Pētījums tiek īstenots projekta Latvijas pārtikas nozares Kompetences centra (LPKC) ietvaros.

Lasīt tālāk >

«Inovatīva pieeja produktu izpētei un to pielāgošanai jauniem ražošanas procesiem atkarībā no mērķa tirgus» — «Inovatīva pieeja produktu izpētei un to pielāgošanai jauniem ražošanas procesiem atkarībā no mērķa tirgus»

SIA Kronis veic pētījumu «Inovatīva pieeja produktu izpētei un to pielāgošanai jauniem ražošanas procesiem atkarībā no mērķa tirgus». Pētījums tiek īstenots projekta Latvijas pārtikas nozares Kompetences centra (LPKC) ietvaros.

Lasīt tālāk >

«Gatavie produkti un mērces inovatīvā iepakojumā pasaules tirgiem» — «Gatavie produkti un mērces inovatīvā iepakojumā pasaules tirgiem»

SIA Kronis veic pētījumu «Gatavie produkti un mērces inovatīvā iepakojumā pasaules tirgiem». Pētījums tiek īstenots projekta Latvijas pārtikas nozares Kompetences centra (LPKC) ietvaros.

Lasīt tālāk >

SIA Kronis ir iegādājusies un uzstādījusi tehnoloģiskās iekārtas «Dozators zupām» un «Vārāmais katls ražošanai» — SIA Kronis ir iegādājusies un uzstādījusi tehnoloģiskās iekārtas «Dozators zupām» un «Vārāmais katls ražošanai»

SIA Kronis ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma «4.2.Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē «Atbalsts tehnoloģijās un ražošanas būvēs pārtikas ražošanas uzņēmumos lauksaimniecības produktu pārstrādei»» līdzfinansēto projektu Nr.16-00-A00402-000021 ir iegādājusies un uzstādījusi tehnoloģiskās iekārtas «Dozators zupām» un «Vārāmais katls ražošanai»

Lasīt tālāk >

LIAA atbalsta saņemšana «Starptautiskās konkurētspējas veicināšana» — LIAA atbalsta saņemšana «Starptautiskās konkurētspējas veicināšana»

SIA Kronis ir noslēdzis 2016.gada 18.augustā līgumu Nr.SKV-L-2017/133 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma «Starptautiskās konkurētspējas veicināšana» ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds

Lasīt tālāk >

«Ārējā marketinga aktivitātes Krievijas un Baltkrievijas tirgu apgūšanā.» — «Ārējā marketinga aktivitātes Krievijas un Baltkrievijas tirgu apgūšanā.»

Sia Kronis īstenojis projektu «Ārējā marketinga aktivitātes Krievijas un Baltkrievijas tirgu apgūšanā.»

Lasīt tālāk >

«E-pārvaldes sistēmu lietošana uzņēmuma darba organizācijā» — «E-pārvaldes sistēmu lietošana uzņēmuma darba organizācijā»

Tika izieti kursi «E-pārvaldes sistēmu lietošana uzņēmuma darba organizācijā» Biedrības «Latvijas Datortehnoloģiju asociācija» ietvaros, ar ESF atbalstu.

Lasīt tālāk >

Rundāles produktu līnijas reklāma — Rundāles produktu līnijas reklāma

Filmējam Rundāles produktu līnijas jauno reklāmu Rundāles Pilī! Liels paldies Rundāles pils administrācijai, filmēšanas komandai un aktieriem!

Lasīt tālāk >

SIA KRONIS jauna interneta vietne — SIA KRONIS jauna mājas lapa

SIA KRONIS ir izveidojis jaunu interneta vietni, kas piedāvā vairāk informācijas mūsu apmeklētājiem.
Ir izveidotas jaunas sadaļas — «Receptes», «Joki» un «Foto un video», kuras tiks papildinātas ar interesantu un noderīgu informāciju.

Lasīt tālāk >

SIA «Kronis» nodod ekspluatācijā ražotnes ēku — SIA «Kronis» nodod ekspluatācijā ražotnes ēku

Trešdien ekspluatācijā nodota Bauskas novadā strādājošā pārtikas ražošanas uzņēmuma SIA "Kronis" jaunā augļu un dārzeņu pārstrādes ražotne, kuras izveide izmaksājusi kopumā 522 000 latu.

Lasīt tālāk >

 — Kronim jauna rūpnīca

Augļu un dārzeņu pārstrādes SIA Kronis būvē jaunu 0,5 miljonus Ls vērtu rūpnīcu.
SIA Kronis direktors Aivars Svarenieks: «Jauno rūpnīcu ekspluatācijā paredzēts nodot šā gada septembrī un tajā varēsim produktus ražot atbilstoši visām mūsdienu prasībām.»

Lasīt tālāk >

Receptes

Receptes

Humors

Sieviete ienāk bārā.

Bārmenis — Ko dzersiet alu,vīnu, vai kaut ko stiprāku?

Sieviete — Ko Jūs,es ar riteni,man ūdeni!

Bārmenis nesot ūdeni priecīgs sauc — Kundze,tagad Jūs varat arī kaut ko stiprāku, jo Jūsu riteni tikko nozaga!

foto/video

Foto un video
Dārznieku ceļš 8, Bauska, LV-3901, Latvija     +371 63960112     kronis@parks.lv
dizains HOFMAN