Produkcija > Zupas
Sēņu soļanka

Sēņu soļanka

Zupa ”Sēņu soļanka” ir garda zupa, kas lieliski remdē izsalkumu. Zupa ir pagatavota no sēnēm, kartupeļiem, sālītiem gurķiem, burkāniem, sīpoliem ar tomātu pastu un garšvielām. Pagatavošana: samaisiet burciņas saturu ar ūdeni attiecībā 1:1 un vāriet 3 minūtes. Var pasniegt ar sasmalcinātiem zaļumiem un skābu krējumu.

Biešu aukstā zupa

Biešu aukstā zupa

Biešu aukstā zupa ir iecienīta zupa vasarā - ātri un ērti pagatavojama aukstā zupa. Tā pagatavota no bietēm, kartupeļiem, sīpoliem, burkāniem ar tomātu pastu un garšvielām. Zupas pagatavošanai ir nepieciešamas tikai dažas minūtes - burciņas saturu jāsajauc ar vārītu atdzesētu ūdeni vai kefīru attiecībā 1:1 un gardā zupa ir gatava. Var pasniegt ar zaļumiem, skābu krējumu un vārītu olu.

Skābu kāpostu borščs

Skābu kāpostu borščs

Zupa «Skābu kāpostu borščs» ir sātīga un garda biešu zupa ar skābētiem kāpostiem, kartupeļiem, sīpoliem, burkāniem, tomātu pastu un garšvielām. Pagatavošana: burciņas saturam pievienojiet ūdeni attiecībā 1:1 un vāriet 3 minūtes. Var pasniegt ar skābu krējumu un zaļumiem.

Svaigu kāpostu soļanka

Svaigu kāpostu soļanka

Svaigu kāpostu soļanka — tā gatavota no svaigiem kāpostiem, burkāniem, sīpoliem ar tomātu pastas un garšvielu piedevu. Svaigo kāpostu soļanku var pasniegt pie gaļas ēdieniem ikdienas maltītē, launagā pie sviestmaizēm.

Rasoļņiks

Rasoļņiks

Zupa «Rasoļņiks» ir sātīga un garšīga zupa ar patīkamu garšu un aromātu. tās sastāvā ir kartupeļi, sālīti gurķi, grūbas, sīpoli, burkāni, tomātu pasta. Sastāvā esošie sālītie gurķi piedod zupai īpaši patīkamu garšu un aromātu. Pagatavošana: burciņas saturam pievienojiet ūdeni attiecībā 1:1 un vāriet 3 minūtes. Var pasniegt ar skābu krējumu un sasmalcinātiem zaļumiem.

Zirņu zupa

Zirņu zupa

Zirņu zupa ir olbaltumvielām bagāta, gluži kā mājās gatavota zupa saskaņā ar latviešu tradīcijām no zirņiem, grūbām, kartupeļiem, sīpoliem un garšvielām. Pagatavošana: burciņas saturam pievienojiet ūdeni attiecībā 1:1 un vāriet 3 minūtes. Var pasniegt ar baltmaizes grauzdiņiem, skābu krējumu un zaļumiem.

Pupiņu zupa

Pupiņu zupa

Pupiņu zupa ir viena no pasaulē iecienītākajām zupām, garda un sātīga zupa. Tās sastāvā ir pupiņas, kartupeļi, burkāni, sīpoli, garšvielas. Pagatavošana: burciņas saturam jāpievieno ūdens attiecībā 1:1 un jāvāra 3 minūtes. Var pasniegt ar sasmalcinātām dillēm un lociņiem.

Harčo zupa

Harčo zupa

Harčo zupa ir sātīga un asa. Tā pagatavota no rīsiem, burkāniem, sīpoliem, kartupeļiem ar tomātu pastas, ķiploku un īpaši piemeklētu garšvielu maisījumu, kas piešķir zupai asu garšu. Pagatavošana: burciņas saturam pievienojiet ūdeni attiecībā 1:1 un vāriet 3 minūtes. Pasniedz ar skābu krējumu un sasmalcinātiem zaļumiem.

Skābu kāpostu zupa

Skābu kāpostu zupa

Skābu kāpostu zupa ir tradicionāla latviešu virtuves zupa, pagatavota no skābētiem kāpostiem ar grūbām, sīpoliem, burkāniem un garšvielām. Pagatavošana: burciņas saturam pievienojiet ūdeni attiecībā 1:1 un vāriet 3 minūtes. Var pasniegt ar skābu krējumu un zaļumiem.

Svaigu kāpostu borščs

Svaigu kāpostu borščs

Zupa «Svaigu kāpostu borščs» ir garda zupa, pagatavota no bietēm, svaigiem kāpostiem, kartupeļiem, sīpoliem, burkāniem, tomātu pastu un garšvielām.
Pagatavošana: burciņas saturam pievienojiet ūdeni attiecībā 1:1 un vāriet 3 minūtes. Var pasniegt ar skābu krējumu un zaļumiem.

Skābeņu zupa

Skābeņu zupa

Skābeņu zupa ir pagatavota pēc tradicionālās latviešu virtuves receptes, kurā ietilpst skābenes, kartupeļi, miežu putraimi un garšvielas. Skābeņu zupa piemērota arī veģetārās virtuves cienītājiem.

Pagatavošana: burciņas saturu ielejiet katliņa apvienojot ar ūdeni proporcijā 1:1 un vāriet 3 min. Pasniedziet ar krējumu, zaļumiem un vārītu olas pusīti.

"Ozolnieki", Codes pag., Bauskas nov., LV-3901, Latvija     +371 63960112     kronis@parks.lv
dizains HOFMAN