Produkcija > Sulas, nektāri
Ābolu sula

Ābolu sula

100% svaigu ābolu dabīgā sula ir aromātiska un vitamīniem bagāta. Gluži kā svaigi āboli, tā lieliski veldzē slāpes un atjauno enerģiju. Tā satur ievērojamu daudzumu C vitamīnu, pektīnu, dzelzi, mangānu.

Ābolu-dzērveņu nektārs

Ābolu-dzērveņu nektārs

Patīkams un gatavs lietošanai dzēriens, kā pamatā ir dabīgā augļu, ogu sula ar mīkstumu. Nektārs izstādē «Izvēlies Latvijas preci» konkursā «Veselīgs produkts» apbalvots ar sudraba medaļu.

Cidoniju sula

Cidoniju sula

100 % svaigu cidoniju dabīgā sula ir vērtīgs minerālvielu, vitamīnu avots. Tā satur daudz organisko skābju, tāpēc ieteicams sulu atšķaidīt ar ūdeni vai citu sulu. Cidoniju sula lieliski noder sīrupu, atspirdzinošu dzērienu, dažādu desertu un citu ēdienu pagatavošanai, kā arī marinēšanai.

Upeņu nektārs

Upeņu nektārs

Ziemā un pavasarī neaizvietojams vitamīnu, sevišķi C vitamīna un A provitamīna avots. Konkursa "Veselīgs produkts" zelta medaļas ieguvējs.

Bērzu sula

Bērzu sula

Brīnišķīgi veldzē slāpes un ir lielisks organisma attīrītājs.

Dzērveņu nektārs

Dzērveņu nektārs

Dabīgs produkts, pagatavots no sasmalcinātas dzērveņogu masas, cukura un ūdens. Nektārs palīdz saglabāt mundrumu, darbaspējas un lieliski veldzē slāpes. Vērtīgs vitamīnu un minerālvielu avots, kas bagātina ikdienas uzturu.

Tomātu sula

Tomātu sula

Tomātu sula ir bagāta ar kāliju, magniju un dzelzi, tajā ir nozīmīgs vitamīnu A un C daudzums. Tomātu sulu var lietot jebkurā dienas laikā kā apetītes rosinātāju, kā sulu vai arī kā vienu no dzērienu komponentiem. Parasti tomātu sulai pievieno sāli, bet veselīgāk būtu tā vietā likt spiedē saspiestu ķiploku, kapātus diļļu vai pētersīļu zaļumus.

Biešu nektārs

Biešu nektārs

Pagatavots no svaigām bietēm. Nektārs bagāts ar šķiedrvielām, pektīnu, dažādām minerālvielām un no vitamīniem — pārsvarā ir C vitamīns. Biešu nektāru ir ieteicams lietot ne tikai kā veselīgu dzērienu, bet arī kā mērci pievienojot dārzeņu salātiem.

Burkānu nektārs

Burkānu nektārs

Burkāni no citiem sakņaugiem atšķiras ar ievērojamu cukura saturu, tādēļ nektārs ir ļoti labs enerģijas avots. No burkāniem pagatavotais nektārs ir būtisks karotīna papildinājums uzturā, īpaši ziemas mēnešos.

Burkānu-ābolu-persiku nektārs

Burkānu-ābolu-persiku nektārs

Gards trīskomponentu maisījums, kurš garšo visiem — gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pievienotā persiku sula produktam piedod patīkamu aromātu. Šis nektārs ir bagātīgs kālija, dzelzs un vara avots.

Burkānu-ābolu-zemeņu nektārs

Burkānu-ābolu-zemeņu nektārs

Aromātisks dzēriens, kas ne vien remdē slāpes, bet arī apgādā organismu ar vitamīniem ziemas un pavasara mēnešos. Šis nektārs veicina barības sagremošanu un palīdz stiprināt veselību.

Ķirbju-cidoniju nektārs

Ķirbju-cidoniju nektārs

Aromātisks un vitamīniem bagāts dzēriens. Nektārs pagatavots no svaigām cidonijām un ķirbjiem, kas ir izcili C vitamīna, organisko skābju, minerālsāļu un vara avoti.

Persiku nektārs

Persiku nektārs

Dažādu organisko skābju, pektīnvielām, kālija, dzelzs u.c. uzturvielu bagāts dzēriens, kas ideāli papildina jebkuru maltīti.

Persiku-smiltsērkšķu nektārs

Persiku-smiltsērkšķu nektārs

Aromātisks divu komponentu dzēriens ar īpatnēju garšu, ko piedod smiltsērkšķis. Šis nektārs ir ļoti vērtīgs enerģijas un vitamīnu avots.

Plūmju nektārs

Plūmju nektārs

Lielisks šķiedrvielu, pektīna un dzelzs avots uzturā un brīnišķīgi papildina jebkuru maltīti.

Ābolu-ķiršu nektārs

Ābolu-ķiršu nektārs

Atspirdzinoša ābolu sula papildināta ar ķiršu sulu lieliski palīdz atgūt enerģiju pēc fiziskām slodzēm.

Banānu – ābolu – persiku nektārs

Banānu – ābolu – persiku nektārs

Garšīgs trīs augļu dzēriens, ar patīkamu, maigu garšu un aromātu. Tas lieliski veldzē slāpes un atjauno enerģiju.

"Ozolnieki", Codes pag., Bauskas nov., LV-3901, Latvija     +371 63960112     kronis@parks.lv
dizains HOFMAN