Produkcija > Ievārījumi, džemi
Zemeņu džems

Zemeņu džems

Zemeņu džems ir gatavots no aromātiskām zemenēm, kas džemam piedod patīkamu un bagātīgu garšu. Zemeņu džems lieliski papildina pankūkas, biezputras un saldos ēdienus. Ikvienu lielo un mazo kārumnieku iepriecinās zemeņu džems ar baltmaizi un pienu.

Upeņu džems

Upeņu džems

Upeņu džems – ir garšīgs, salds produkts, kas gatavots no upenēm, tām pievienojot cukuru, iebiezināts ar pektīnu. Upenes ir labs divu unikālu savienojumu – vitamīna C un aktīvās vielas ar P vitamīna aktivitāti - avots. Šo divu savienojumu vienlaicīga atrašanās upeņu ogās savstarpēji pastiprina katra iedarbību. Vēl upenēs ir E un B grupas vitamīni, pektīnvielas, ēteriskās eļļas, minerālvielas: magnijs, dzelzs, kālijs. Upeņu džemam ir izteikta upeņu garša un smarža.

Dzērvenes rīvētas ar cukuru

Dzērvenes rīvētas ar cukuru

Dzērvenes rīvētas ar cukuru - to galvenā sastāvdaļa ir dzērvenes, kas piedod izteiktu dzērveņu garšu un aromātu. Dzērvenes ir augstvērtīgas ogas, kas satur daudz organismam nepieciešamās bioloģiski aktīvās vielas, vitamīnus, minerālvielas. Dzērvenes un to produkti izsenis ir zināmi kā labi palīgi saaukstēšanās gadījumos organisma stiprināšanai, noder sirds un asinsvadu slimību profilaksei, uzlabo noskaņojumu un paaugstina darbaspējas.

Brūklenes rīvētas ar cukuru

Brūklenes rīvētas ar cukuru

Brūklenes rīvētas ar cukuru ir dabīgs produkts ar patīkamu brūkleņu garšu un smaržu. Brūklenes ir organiskām skābēm un minerālvielām bagātas ogas. Brūklenes un to produktus var izmantot saaukstēšanās un dažādu vīrusu slimību profilaksei. Rīvētās brūklenes var izmantot iecienītos saldajos ēdienos: ar saldējumu, grauzdētām maizītēm, biezpienu un ar svaigu baltmaizi. Tās lieliski noder gatavojot tortes un kārtainos saldos ēdienus.

Aveņu–ābolu ievārījums

Aveņu–ābolu ievārījums

Aveņu–ābolu ievārījums – gatavots no 50% ogām un augļiem: avenēm un ābolu biezeņa,  ar cukuru un iebiezināts ar pektīnu.  Ievārījumam ir salda, maiga aveņu garša un aromāts. Aveņu–ābolu ievārījums ir lieliska piedeva pankūkām, biezputrām un saldos ēdienus, kā arī saaukstēšanās laikā būs veselīga piedeva uz maizītes pie tējas.

Zemeņu–ābolu ievārījums

Zemeņu–ābolu ievārījums

Zemeņu–ābolu ievārījumam ir izteikta gatavu zemeņu garša un izteikts aromāts. Tas gatavots no 50% ogām un augļiem: zemenēm un ābolu biezeņa, ar cukuru un iebiezināts ar pektīnu. Ievārījumas lieliski papildinās pankūkas, biezputras un saldos ēdienus, kā arī saaukstēšanās laikā būs garda piedeva pie tējas. Ievārījums lieliski garšo ar pankūkām, grauzdētām maizītēm un saldējumu.

Ābolu džems

Ābolu džems

Ābolu džems - gatavots uz ābolu biezeņa bāzes; ar 40% sausni. Džems ir termoizturīgs, un ir iecienīts gatavojot dažādus konditorejas izstrādājumus. Džems tiek pildīts  1l un 10 l plastmasas sapaiņos.

Ābolu džems ar ķiršu aromātu

Ābolu džems ar ķiršu aromātu

Ābolu džems ar ķiršu aromātu - gatavots uz ābolu biezeņa bāzes; ar 40% sausni. Džems ir termoizturīgs, un ir iecienīts gatavojot dažādus konditorejas izstrādājumus. Džems tiek pildīts  1l un 10 l plastmasas sapaiņos.

Ābolu džems ar zemeņu aromātu

Ābolu džems ar zemeņu aromātu

Ābolu džems ar zemeņu aromātu - gatavots uz ābolu biezeņa bāzes; ar 40% sausni. Džems ir termoizturīgs, un ir iecienīts gatavojot dažādus konditorejas izstrādājumus. Džems tiek pildīts  1l un 10 l plastmasas sapaiņos.

Ābolu džems ar aveņu aromātu

Ābolu džems ar aveņu aromātu

Ābolu džems ar aveņu aromātu - gatavots uz ābolu biezeņa bāzes; ar 40% sausni. Džems ir termoizturīgs, un ir iecienīts gatavojot dažādus konditorejas izstrādājumus. Džems tiek pildīts  1l un 10 l plastmasas sapaiņos.

"Ozolnieki", Codes pag., Bauskas nov., LV-3901, Latvija     +371 63960112     kronis@parks.lv
dizains HOFMAN